VII Mistrzostwa UKS Akademii Judo Dragon

Uroczyste uwieńczenie startów oraz przygotowań dzieci do zawodów przez trenerów w roku 2022❗️
? Rewelacyjny turniej, rekordowa ilość startujących Dragonów, piękny wystrój hali, Dragonowa obsługa techniczna, Dragonowi wolontariusze, stała mocna zdeterminowana kadra trenerska, oddani i zaangażowani w turniej Dragonowi Rodzice, Dragonowe wsparcie sponsorkie, Dragonowi przyjaciele i sympatycy Klubu, Dragonowa cudna ciągle zwiększająca się rodzina.
❤️Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia❤️O tym, każdy Dragon wie ??

VII Mistrzostwa to czysty dowód, że właśnie droga jaką obrali bracia Maciek i Dominik Cząstka kilka lat temu jest słuszna i prowadzi w dobrym kierunku. Nasza silna kadra trenerów prowadzi do sukcesow dzieci trenujące w naszym Klubie❗️
Ten turniej obrazuje doskonale, że UKS Akademia Judo Dragon to więcej niż Klub??♥️
Przemiła atmosfera na sali, piękne walki oraz emocje są nie do opisania, to trzeba zobaczyć, to trzeba przeżyć. W czasie zawodów można było wypić jak zawsze kawę i herbatę oraz zjeść przepyszne ciasta przygotowane przez Rodziców naszych smoków- wielki dzięki drogie Mamy, Tatusiowie i dzieci! Ilość osób, która „ciasta” jest imponująca? Dziękujemy również Rodzicom, którzy czuwali nad stanowiskiem z poczęstunkiem –mega dzięki.
Dziękujemy Pani Dyrektor Ewie Kosznik oraz Pani wicedyrektor Pani Małgorzacie Świeckiej za wsparcie naszych Mistrzostw.
Dziś zadebiutował pierwszy w historii ogromny tort klubowy- wielkie dzięki Pani Natalio – CAFE KULKA! Wielkie dzięki dla Pani Kasi- smok znowu w doskonałej formie. Tradycyjnie w organizacji turnieju pomagał nam niezastąpiony Pan Krzysztof Zięba, na którego zawsze możemy liczyć, dziękujemy?
Brawa dla świetnej ekipy sędziowskiej z Panem Jarkiem Niewiadomskim na czele za wzorowe sędziowanie!
Trenerom, Zawodnikom, Rodzicom, Rodzinie, Obsłudze technicznej, tacie Mikołaja oraz Sympatykom naszego Klubu dziękujemy za przybycie i dostarczone emocje!
Panu Grzegorzowi bardzo dziękujemy za pomoc w transporcie maty. Nasi starsi wychowankowie z roku na rok pomagają nam coraz więcej. Bardzo nas to cieszy i jesteśmy z nich dumni!
Jako organizatorzy imprezy jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wspólnie udało się stworzyć najlepsze Mistrzostwa do tej pory!
A co będzie za rok❓ Zobaczycie?
Raduje nas coraz bardziej, że wspólnie z Wami tworzymy coraz większą wspólnotę ludzi chętnych do sportowych inicjatyw, zrzeszonych przy UKS Akademii Judo Dragon. ?
Dziękujemy za pomoc i wsparcie:
Patronat medialny wydarzenia:
Posted in Bez kategorii.