Świetny turniej naszych najmłodszych Dragonów z roczników 2016-2012

W sobotnim turnieju bardzo dzielnie walczyły nasze młodsze Dragony??z roczników 2016-2012.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy naszych podopiecznych?❗️

Był to również debiut dla wielu Naszych zawodników, w tym również tych, którzy rozpoczęli przygodę z judo od września tego roku.

Panuje sezon grypowy i wielu zawodników musiało zostać w domu, co troszkę przerzedziło nasze i tak liczne szeregi.

?♥️?Serdecznie Gratulujemy i zachęcamy do startu w zawodach w Elblągu w najbliższa sobotę.

?

Pamiętajcie 10 grudnia najważniejsze wydarzenie roku czyli VII Mistrzostwa Klubu w Baninie❗️

Wyniki:

?

Winiarski Tymon ++++ 1

Frozyna Piotr +++ 1

Kochańczyk Wiktor ++++ 1

Noah Poznachowski Noah +++ 1

Pieniążek Jan +++ 1

Skowroński Kazimierz ++-++ 1

Zięba Aleksandra +++ 1

KLEIN DAWID ++++ 1

Linkner Michalina ++ 1

Nawrot Lea +++ 1

Witeska Kacper ++++ 1

Koza-Zatoński Dorian +++ 1

Pęgowski Marcin +++ 1

?

Krzebietke Lilianna ++- 2

Lech Borys ++- 2

Padée-Kruszczak Borys +-++ 2

Sekita Benjamin +++- 2

Dobrowolski Maksym +-++ 2

Kulik Zofia — 2

Mikos Weronika ++- 2

Piotrowska Hanna +++- 2

Wołosz Nikola +++- 2

KOŁODZIEJCZAK KAJETAN +-+- 2

Sejmicki Igor +++- 2

Langowski Jan ++- 2

Ptaszek Maciek+- 2

?

Gelinska Zuzanna +-+ 3

Hinc Wiktor -++- 3

KARPIŃSKI MIESZKO +-+ 3

Kłobuszyński Mikołaj +-++ 3

Kunkel Mateusz -+++ 3

Piotrowski Wiktor +-+ 3

Gańko Ignacy -+++ 3

Dobrowolska Marcelina ++-+ 3

Wysocka Abigail +– 3

Gańko Tymoteusz +– 3

Janiszewska Kinga -++ 3

Kruza Lena -++ 3

Pogorzelski Krystian –+- 3

Grzegorzyca Aleksander — 4

Borowicki Bryan ++– 5

Jasiński Julian +– 5

Jaszczołt Oliwier — 5

KONKEL ANTONINA +– 5

Strzeżewska Pola ++– 5

Tkachenko Borys ++– 5

Winiarska Liliana — 5

Zięba Mateusz –+ 5

Nowosad Oskar -+- 5

Pogorzelski Kacper +-+- 5

Młot Krzysztof ++– 5

Batrakov Dmytro —

Bizoń Oskar —

Galikowski Szymon -+-

Gierszewski Aleksander +–

Jędrzejewski Dominik +–

Kierszka Marcin —

Kowalski Cezary —

Kynchevska Uliana —

Łapicki Jan Olgierd +-+-

Nalikowski Sebastian +–

Plata Mateusz +–

Śnieg Cyprian —

Udziela Aleksander —

Wensierski Aaron —

Zakowski Julian +–

Anikin Lena —

Gutowska Anna +–

Kozioł Adam —

Listewnik Dorian —

Paprocki Jan -+-

Pogorzelski Konrad —

Urbanowicz Oliwier –

Czapiewski Oliwer —

Kętrzyńska Liliana –+

Burnowski Jan –

Gutowski Tomasz —

Krysman Dagmara —

Grzegorzyca Franciszek +–

Gajda Kornelia +–

Gajda Mikołaj +-

Langowski Marek — 5

?Jeszcze raz wielkie gratulacje i podziękowania dla rodziców za poświęcony czas❗️

Posted in Bez kategorii.