XXXI Mistrzostwa Pomorza w Judo Dzieci – Relacja 5.11.2022 Gdynia

W sobotnim turnieju organizowanym przez WKS Flota Gdynia w Akademickie Centrum Sportowe Akademii Marynarki Wojennej wystartowało 96 ❗️naszych dzielnych Dragonów??
??? Drużynowo wygrywamy wszystkie 3 kategorie wiekowe ❗️(2013-2014, 2011-2012 i 2009-2010). Każdy z pucharów odbierał inny trener klubowy.
??Dodatkowo dwóch naszych Dragonów zdobywa wyróżnienie najlepszego zawodnika turnieju❗️
– Darina w rocznikach 2013-2014
– Michał w roczniku 2009-2010
♥️Zdobywamy:
– 20 złotych medali ?
– 25 srebrne ?
– 32 brązowych ?

Wyniki:
ZŁOTO?
Aleksander Cyperling +++ 1
Antonina Konkel ++++ 1
Borys Padée-Kruszczak ++ 1
Daria Kravchenko ++++ 1
EMIL DEMBEK ++++ 1
Grzędzicka Aleksandra ++++ 1
Julian Jasiński ++++ 1
Kazimierz Skowroński +++- 1
Kolomiiets Sofiia +++++ 1
Kolomiiets Sviatoslav ++++ 1
MAKSYMILIAN SZPINDA +++ 1
Michał Krzebietke ++++ 1
Świecki Jan +++ 1
Tamir Bural ++ 1
Tomasz Kaźmirski ++++ 1
Tymon Winiarski ++++ 1
TYMUR Cherkasov ++++ 1
Weronika Stacharska ++ 1
Wiktor Grześ ++++ 1
Wiktor Konkel ++- 1
SREBRO?
Lilianna Krzebietke +++- 2
Adrian Aleksandrowicz +-++ 2
Adrian Stria -++- 2
Aleksandra Zięba +++- 2
Antoni Turski -+ 2
Benjamin Sekita +-+ 2
Borys Tkachenko ++- 2
Cybulski Kastor +++- 2
Cyprian Śnieg –+ 2
Dominik Jędrzejewski ++-+ 2
Grzegorzyca Franek +-++ 2
Hubert Grzeskiewicz +++- 2
Jachimowicz Zuzanna ++- 2
Jan Pieniążek -+++ 2
Kacper Duzowski -++ 2
Mateusz Król +++- 2
Noah Poznachowski +++- 2
Pęgowski Marcin -+++ 2
Piotr Frozyna +- 2
Przemysław Siejka +-+ 2
Ptaszek Piotr ++- 2
Stanisław Górny — 2
Zagrobelny Maciej — 2
Załuska Zofia ++- 2
Zuzanna Gelińska +++- 2
BRĄZOWY?
Aaron Wensierski +–+ 3
Aurelia Kokosińska -+- 3
Franciszek Westphal +– 3
Grablowska Alicja ++- 3
Gulcz Alicja ++- 3
Hanna Grześ —- 3
Jan Kulczyk +– 3
Janiszewska Kinga ++- 3
Karpiński Mieszko –+ 3
Kochańczyk Wiktor —+ 3
Królik Nikodem ++- 3
Kruza Lena –+ 3
Linkner Michalina +– 3
Marek Langowski +-+- 3
Mateusz Kunkel –+ 3
Michał Peszek –+ 3
Mikołaj Kłobuszyński +– 3
Miłosz Krasnodębski -+-+ 3
Młot Krzysztof -+- 3
Natalia Lewińska —+ 3
Nawrot Lea ++- 3
Oliwier Zagożdżon — 3
Piotrowska Hanna +-+ 3
Pola Strzeżewska +– 3
Sebastian Nalikowski -+- 3
Wiktor Gornowicz ++- 3
Wiktor leszczynski +– 3
Wojan Bochenek -+- 3
Wrocławska Maja -+- 3
Wysocka Abigail -+- 3
Zatoński Dorian ++- 3
Konkol Lena — 3
IV miejsce
Eryk Gruzewski — 4
Jakub Bejm —+ 4
Oliwier Jaszczołt —+ 4
V miejsce
Borys Krysiak — 5
Czapiewski Oliwer — 5
Damian Jędrzejewski — 5
Franciszek Sobolewski — 5
Hubert Ryngwelski — 5
Lademann Joanna — 5
Maramorosz Dominika — 5
Mateusz Królik —- 5
Mateusz Plata — 5
Michał Cirocki —- 5
Radecki-Mikulicz Dominik –5
Romaniec Marika — 5
Sosnowska Bianka — 5
Szymon Galikowski — 5
Witeska Kacper +– 5
Wołosz Nikola — 5
Gratulujemy❗️
Prosimy rodziców o sprawdzenie wyników i przesłanie w wiadomości prywatnej ewentualnych korekt.
?Kolejne zawody do końca roku:
?26.11 w Gdańsku (rocznik 2012-2016)
?3.12 w Elblągu
?10.12 Mistrzostwa Klubu!
Ave Dragon❗️??♥️4D07F642-2906-4D5D-A9CA-A94F1E530797
Posted in Bez kategorii.