Wakacje 2019 – Podsumowanie

 Wakacje z UKS Akademia Judo Dragon dobiegają końca.

Za nami ogromna dawka różnorodnych obozów.  Rozpoczęliśmy od obozów dochodzeniowych, następnie dwa obozy sportowo-rekreacyjne w Człuchowie i po raz pierwszy obóz JUDO w Sycowej Hucie dla zaawansowanych Dragonów. Jak co roku obóz dochodzeniowy był pełen atrakcji między innymi Park Gigantów na Kaszubach, ZOO i sala zabaw Honolulu w Gdańsku.

docho banino docho gdynia

Podczas ogromnych upałów Dragony świetnie się bawiły i uczestniczyły w 100% w każdym treningu i zabawie. Dwa terminy w Człuchowie naładowane ogromną ilością atrakcji  bardzo różniły się od siebie ze względu na warunki pogodowe. Po raz pierwszy Dragony miały możliwość zapoznania się z nowym sprzętem klubowym takim jak Archery i SplatMastery. Dni były pełne zabaw plenerowych jak i zajęć kreatywnych takich jak malowanie masek czy warsztatów tanecznych. Plaża, kajaki, rowery wodne czy też park linowy to atrakcje, które Dragony lubią najbardziej.  Także wieczorne ogniska i dyskoteki sprawiały  Wszystkim ogromną radość.  Mieliśmy również przyjemność wzięcia udziału w urodzinach-niespodziankach ! Zdecydowanie należy uznać obozy w Człuchowie za bardzo udane.

czluchow 1 czluchow 2

Obóz w Sycowej Hucie to obóz pełen wyzwań. Oprócz świetnej zabawy były bardzo ciężkie treningi. Jednak nasze Dragony się nie poddały i walczyły do końca! Uczestnicy obozu poznali kilka nowych technik takich jak Yoko Tomoe Nage i Eri Seoi Nage z kolan. Po raz pierwszy biegali dłuższe dystanse oraz uczestniczyli w treningach obwodowych.

sycowahutaBardzo dziękujemy Dragonom za tak liczne i wspaniałe uczestnictwo w naszych obozach. Dziękujemy Rodzicom za to, że jak co roku obdarzyli nas zaufaniem i oddali nam pod opiekę swoje Pociechy. Dziękujemy kadrze, która dwoiła i troiła się, aby czas mijał w miłej, ciekawej i wesołej atmosferze.

Życzymy udanego powrotu do szkoły i liczymy, że zobaczymy się w kolejnym sezonie letnim na naszych obozach!

W Ferie oczywiście odbędzie się wyjazd pod tytułem „DRAGONY NA NARTACH” , na który już teraz serdecznie zapraszamy!

Ahoj wakacje!

Posted in Bez kategorii.