To zrobiliśmy w roku 2022!

? Zanim przejdziemy do nowych pomysłów i wyzwań chcielibyśmy podsumować miniony rok, który był dla Nas niezwykle udany. ?
?Maly skrót klubowych wydarzeń??
✅ Styczeń
? Otrzymujemy dofinansowanie z Gdyńskie Centrum Sportu na Sportowe Szkolenie Judo Dzieci i Młodzieży. ??
? Organizujemy seminarium dla naszych młodych wojowników, którzy stawiają się w bardzo licznej ponad 40 osobowej grupie. ?

✅ Luty
? Rozpoczynamy Mega Feriami z Dragonem, organizując coroczne półkolonie w Gdyni i Bojanie oraz obóz zimowy Szczyrku?⛷️?
? W lutym rozpoczynamy rywalizację sportową, pierwszym startem w historii klubu w kategoriach młodzik/junior mł. ?
✅ Marzec
? Zwyciężamy w klasyfikacji drużynowej w Otwartych Mistrzostwach Gdyni Judo Dzieci, organizowanych przez klub Galeon Judo, pokonując kluby z północnej części kraju. ??
? W tym miesiącu na światło dzienne wychodzą również nasze świetne klubowe gadżety. ???
✅ Kwiecień
? Autokarem i busem jedziemy na zawody do Miasto Grudziądz organizowane przez Judo Grudziądz, udaje się odnieść kolejne zwycięstwo. ??
? Również w kwietniu wygrywamy dwa turnieje organizowane przez klub Sekcja Sport, zarówno dla początkujących i bardziej doświadczonych zawodników. ???
✅ Maj
? Podnosimy stopnie szkoleniowe naszych podopiecznych. Zdajemy egzaminy na stopnie KYU?
? Zaliczamy kolejne starty w lokalnych turniejach. ??
✅ Czerwiec
? Zajmujemy wysokie 2️⃣ miejsce w klasyfikacji drużynowej dzieci w Judo Baltic Cup (piątek) ulegając tylko klubowi z Klub SameJudo ?
? Organizacja Gry Dorwać Smoka. ?️
?Remont sali w SP nr 43 w Gdyni.
? Family Camp 2 edition – wspaniały 3️⃣ dniowy wyjazd dla Dragonowej rodziny. ?‍?‍?‍??
? Półkolonie letnie i rozpoczęcie akcji #latozdragonem
✅ Lipiec
? Organizacja dwóch mega turnusów obozów sportowo-rekreacyjnych w Ośrodek Wypoczynkowy ROMA Łapino, które charakteryzują się świetną organizacją i wspaniała opinią uczestników. ?
✅ Sierpień
? To przede wszystkim obóz Judo w Sycowej Hucie i bardzo dobrze przetrenowany okres przygotowawczy naszej wspaniałej grupy. ?️?‍♂️?
? Również w sierpniu kończymy remont nowej sali, 110metrowej sali do judo w Gdynia Oksywie ?
✅ Wrzesień
? Wracamy do rywalizacji sportowej po przerwie wakacyjnej, gdzie Dragony błyszczą forma w Słupsku i Gminie Żukowo wygrywając tam turnieje drużynowo. Szczególnie dobre wyniki notują zawodnicy będący na sierpniowym obozie judo. ??
? Rozpoczęcie współpracy z kolejnymi przedszkolami zainteresowanych nauką padów oraz usprawnianiem swoich przedszkolaków z dragonową kadrą trenerską.?
✅ Październik
?Świetna wiadomość rozchodzi się błyskawicznie, do naszej kadry dołącza trener Roman, otwieramy sekcje w SP nr 2Gdynia Babie Doły oraz Pępowie. ?
? Kadrę klubu wzmacnia również trenerka przygotowania motorycznego – Milena. ?
? Walczymy również w kolejnych turniejach W Gdańsku, Toruniu i Bydgoszczy.
? Wygrywamy również Turniej Drużynowy na Galeonie w rocznikach 2009/2010 oraz zajmujemy drugie miejsce w grupie młodszej. ??
✅ Listopad
? Drugi rok z rzędu wygrywamy w klasyfikacji klubowej we wszystkich trzech kategoriach podczas Mistrzostw Pomorza Judo Dzieci, odbywających się w Gdyni Oksywiu.
? Organizujemy kolejne seminarium dla Dragonów tym razem w nowej pięknej sali w SP nr 33. ?
? Z sukcesami startujemy również w turnieju To My Gdańskie Lwy. ?
✅ Grudzień
? Ostatni miesiąc roku rozpoczynamy świetnym startem w Tomita Judo Cup, organizowanym przez kluUKS Tomita Judo Elbląg. ??
? W kolejnym tygodniu najważniejsze wydarzenie roku czyli VII Mistrzostwa Klubu w Baninie, w których wzięło udział 300 Dragonów. ??? Turniej zorganizowanych z największym rozmachem jak do tej pory i wiele wspaniałych opinii dotyczących organizacji turnieju. ?
? Rok zamykamy pierwszym zwycięstwem w nowym projekcie, a mianowicie Pomorskiej Lidze Judo, w której wygrywamy nasz pierwszy mecz z klubeMatsubara Judo Juku, w każdej grupie wiekowej. ??
? W sobotę 17 grudnia świętujemy z najlepszymi zawodnikami z rankingu klubowego Centrum U7 oraz odbywa się tradycyjne wigilijne spotkanie całej kadry trenerskiej. ?‍?‍?‍??
❤️ Dragon Pomaga:
? Przez cały rok wspieraliśmy dzieci z Ukrainy, które kontynuują szkolenie sportowe w naszym klubie.
? Podczas Mistrzostw Klubu zorganizowaliśmy zbiórkę produktów na rzecz Hospicjum Dziecięce Gdynia Bursztynowa Przystań
⛑️ Bezpieczeństwo: W naszych półkoloniach i obozach wzięło udział przez cały rok ponad 5️⃣0️⃣0️⃣ uczestników. Bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu i wszyscy uczestnicy wrócili do swoich rodziców bez urazów. ?‍?‍?‍?
#łączynassport – pod kątem wyników był to najlepszy rok w naszej 8️⃣ letniej historii.
?Liczba zdobytych medali nie ma końca, wygrywamy w klasyfikacji drużynowej wszystkie regionalne zawody. ??
?Zdobywamy pierwsze punkty w Systemie Sportu Młodzieżowego.
?Przez cały rok w zawodach wzięło udział 216 ?Dragonów, co jest imponująca liczba i pokazuje zaangażowanie naszych wojowników w system szkoleniowy. ??
❤️ Poza wielkimi osiągnięciami sportowymi naszych walecznych Dragonów, mamy za sobą mniejsze sukcesy, o których nie jest tak głośno na co dzień. Nasza Dragonowa misja to również popularyzacja judo i sportu wśród najmłodszych dzieci zamieszkujące takie miejscowości Gdynia Pogórze Gmina Kosakowo Banino Bojano Kielno i okolic trójmiasta. To uczenie przez naszych trenerów dzieci poprawnych przewrotów w przód, nauka bezpiecznego upadania i motywacja dzieci do aktywności fizycznej. ❤️ To wielkie sukcesy małych Dragonów ???
W nowym roku życzymy sukcesów Polski Związek Judo Pomorski Okręgowy Związek Judo
? Wszystkim klubom, z którymi na co dzień rywalizujemy również życzymy wspaniałych wyników, a szczególnie Gdyńskim Klubom Judo.
❤️?Podziękowanie:
Dla wszyscy klubowiczów tych małych i tych dużych, którzy uczestniczą codziennie w życiu Klubu. Dla wszystkich, którzy dobrym słowem pomagają nam sięgać po Marzenia i Cele. ??
Wielkie Dragonowe D Z I Ę K U J E M Y ❗️
?Dziękujemy naszym partnerom Gdyńskie Centrum Sportu
AutoComfort
?Dziękujemy Naszym Trenerom: Dominik Cząstka, Maciej Cząstka Judo Dragon, Maciej Machlus, Romek Błoński Michał Szulawiak, Darek Biały, Tomasz Wiśniewski, Milena Krasuska
2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ czas start❗️
Posted in Bez kategorii.