Relacja z Mistrzostw Klubu

VI Mistrzostwa UKS Akademii Judo Dragon❗️ to spełnienie kolejnego marzenia naszych trenerów i społeczności całego klubu?
Jak powiedział trener Dominik Cząstka Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia❗️
Długo oczekiwana impreza przez wszystkich sympatyków, zawodników, rodziców a szczególnie trenerów naszej Akademii, już za nami❗️
Choć emocje jeszcze nie opadły i pewnie do świąt nie opadną, to postaramy się w kilku zdaniach podsumować nasz tegoroczny turniej.
269602930_1801765100022280_3114211593328573907_n
??
Jak co roku na pięknej szkolnej hali w Baninie panowała bardzo przyjazna atmosfera podczas całego turnieju. Za to dziękujemy wszystkim obecny bo jak wiadomo emocje były ogromne?

Turniej został przeprowadzony w reżimie sanitarnym, by zwiększyć bezpieczeństwo był podzielony na 4 tury i 5 grup wiekowych oraz została ograniczona ilość kibiców. W tym miejscu dziękujemy Pani Dyrektor Ewie Kosznik za możliwość zorganizowania zawodów w Banino Szkoła Podstawowa Ul. Tucholskich 15 oraz przybycie na oficjale otwarcie turnieju.?
W czasie zawodów można było wypić kawę i herbatę oraz zjeść przepyszne ciasta przygotowane przez rodziców naszych smoków- wielki dzięki drogie mamy, tatusiowie i dzieci❗️Smakołyki były naprawdę pyszne i pięknie zdobione❤️?? Dziękujemy również rodzicom, którzy czuwali nad stanowiskiem z poczęstunkiem –mega dzięki.
W sobotę zadebiutował nasz długo oczekiwany klubowy suplement witaminowy dla dzieci „ Żelki Dragonki ”, porcja witamin odpornościowych dla naszych małych smoków. Każdy z zawodników po walkach mógł się cieszyć paczką Żelek Dragonek. Pamiętajcie dwie gwiazdeczki na każdy dzień.?
Dziękujemy serdecznie za wsparcie Gdyńskie Centrum Sportu za przepiękne medale.
Wielkie dzięki wędrują również do sołtysa Banina Pana Wojciecha Koza- Zatońskiego za ufundowanie tradycyjnych już nagród „Fair Play”, to bardzo ważna dla nas nagroda. Puchary te trafiły do wybitnych dragonów, którzy zostali nagrodzeni za cały rok wzorowej postawy sportowej❗️
Dziękujemy również bardzo bardzo bardzo radzie rodziców z SP Banino- Pani Kasi i Panu Andrzejowi, którzy dali z siebie ogromną ilość energii wcielając się w SMOKA? I MIKOŁAJA?. Nasz smok nigdy dotąd nie był w tak doskonałej formie. Przyjdziemy na szkolenie animacyjne.?
Mamie Adasia Kotowskiego za upominki dla wyróżnionych zawodników oraz Rodzicom Seana.?
Tradycyjnie w organizacji turnieju pomagał nam Pan Krzysztof Zięba, na którego zawsze możemy liczyć, dziękujemy? po prostu klasa.
Całą sobotę dbał o bezpieczeństwo i usuwanie drobnych dolegliwości u naszych zawodników Pan Ryszard Sobieraj – mega dzięki?
Dziękujemy również za profesjonalne zdjęcia z turnieju Tacie Łucji i Kazika? spędził na hali sporo godzin w poszukiwania najlepszych kadr.
Przepiękne zdjęcia grupy najmłodszej na wypychaniu z materaca wykonała Hajko Fotografia Sportowa efekty oceńcie sami.?
Kolejna porcja zdjęć ukaże się od Mamy Olgi również dziękujemy ?
Brawa dla świetnej ekipy sędziowskiej z Panem Jarkiem Niewiadomskim na czele za wzorowe sędziowanie.
Dziękujemy naszym wszystkim trenerom klubowym, którzy tego dnia przyłożyli się na 100%: Maciej Machlus Michał Szulawiak Darek Biały Tomasz Wiśniewski @Dominik Cząstka i Maciej Cząstka Judo Dragon ??
Tacie Piotrka za pomoc w transporcie maty?
Obsłudze technicznej, tacie Mikołaja, Panu Patrykowi w zaangażowanie w poszukiwaniu sponsorów oraz Rodzicom, Sympatykom naszego Klubu❗️Dziękujemy za przybycie i dostarczone emocje❗️
Nasi starsi wychowankowie z roku na rok pomagają nam coraz więcej. Bardzo nas to cieszy i jesteśmy z nich dumni?
Jako organizatorzy imprezy jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wspólnie udało się stworzyć przepiękną sportową imprezę❗️
Raduje nas coraz bardziej, że wspólnie z Wami tworzymy coraz większą wspólnotę ludzi chętnych do sportowych inicjatyw, zrzeszonych przy UKS Akademii Judo Dragon❗️
Radio Kaszëbë za patron medialny❗️?
TVP Gdansk za materiał telewizyjny ??
?Jeszcze raz Dziękujemy Wszystkim za ten wspaniały dzień❗️Od małego na całego? ❗️
Posted in Bez kategorii.